FTM Ambalaj sektördeki deneyimlerinin ardından 2010 yılında tıbbi steril ambalaj üretimine başlamıştır. Son teknoloji makinelerle Class 8 Clean-Room şartlarında üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizde TS EN 868-5 ve TS EN 11607-1 standartlarının tüm şartlarını yerine getiren firmamız EN ISO 9001:2015, EN ISO 13485:2016 belgeleri ve CE markalaması ile medikal cihaz yönetmeliğinin tüm gereklerini yerine getirdiğini kanıtlamıştır.

Birinci sınıf hammadde kullanımı ile AB normlarına uygun sterilizasyon ambalajları  kalitesini belgelerimiz ile birlikte gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

FTM Ambalaj yurt içi sektöründeki kaliteli steril bariyer sistemli ambalaj talebini önemli ölçüde karşılamayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

FTM Ambalaj olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede tıbbi steril ambalaj ürünleri sunarak, hastaların tedavi süreçlerinde güvenliğini sağlamak için çalışıyoruz. Son teknolojiyi kullanarak, üretimimizi AB normlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz ve yurt içi sektördeki kaliteli steril bariyer sistemli ambalaj talebini karşılamayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

FTM Ambalaj olarak, steril ambalaj sektöründe öncü bir konuma sahip olmak istiyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz ve yüksek kalitemizle müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz. Sürekli gelişim ve yatırım yaparak sektördeki en son teknolojileri takip ediyoruz. İnsana, çevreye ve topluma saygılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz.
<< ÜRÜNLERİMİZ KALİTE BELGELERİMİZ >>
SOSYAL MEDYADA BİZ